Pomoc dla Lenki

wtorek, 25 stycznia 2011

utknięta

Utknęłam w tej zimie... dni, kiedy nie było śniegu wydają się takie odległe... a przecież to było tydzień temu. Niemniej pogoda za oknem zaczyna mnie wybitnie deprymować. Większość dnia przesypiam - albo w łóżku, albo siedząc i bezmyślnie gapiąc się w komputer.
Rozgrzebany nietoperek czeka na skrzydełka. Sówki czekają na uszycie. Ctulhu czeka na wydzierganie. Prezent na wymiankę na Craftladies jest dopiero w sferze - całkiem ambitnego, ale wciąż - planowania.
Lista rzeczy do zrobienia robi się coraz dłuższa... a ja złapałam najpopularniejszego w Polsce misia - niechcęmisia :P

Co prawda w głowie pomysłów wciąż przybywa - wprost proporcjonalnie do przybywających na dysku w zastraszającym tempie gazetek i książek "crafterskich"... tylko - jak zwykle - pytanie - kiedy, jak i (przede wszystkim) za co :P.

Nic to, jak mawiał pewien Mały Rycerz. Trza brać siedzenie w troki i zacząć coś robić, bo to tak być nie może.

I w przyszłym tygodniu koniecznie kupić kwiaty w Dronce :P. Mi też brakuje zielonego :D


PS. Doniesienia z frontu dziecięcego.
Antka nie można już w ogóle spuścić z oka - zaczął włazić na wszystko. Ulubione miejsce, gdzie młodzieniec obecnie rezyduje - stoliczek.
Antoś kontra język polski - remis. Nie chce już naśladować zwierzątek, ale mówi ładnie "pa pa", "ma" i "ma ma", które zakres znaczeniowy ma ogromny, "brawo" które brzmi mniej więcej jak "błabło" oraz - przyswojon wczoraj - "puuu paaa" - i konia z rzędem temu, kto zgadnie o co chodzi, bo mnie się jeszcze nie udało :D (i bynajmniej nie oznacza ono wiadomej części ciała :P)

6 komentarzy:

 1. Mój niechcęmiś siedzi w podręcznikach ;) :P
  A małe fajnie, czekaj, zaraz Ci się całkiem rozgada i wtedy będzie wesoło :)

  Btw. "puu-paa" to na pewno Coś Bardzo Ważnego - wierz mi :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kłaniam się.

  TWÓJ STYL pisania sprawia, że chyba wezmę się za pisanie pamiętnika. Trochę melancholii, ale jak zgrabnie opisanej. Ucałuj Antosia. Brakuje Ci zielonego, hmm... już wiem, krzyczy do Ciebie czwarta czakra, woła o wybudzenie uczuć, które gdzieś się zapodziały. Kupuj szybko ,,szlachetną zieleninę", a coś drgie.

  Pozdrawiam ciepło i serdecznie.

  ez[o]

  OdpowiedzUsuń
 3. witaj, wpadam o poranku,spodobało mi się i będę zaglądać.zawiłości języka maluchów zgłębiam codziennie doszukując się drugiego dna.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi sie u Ciebie i to bardzo bardzo!!!!
  Pozdrawiam cieplutko !

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę zajrzyj do mnie (http://artdeco.blox.pl/html),czeka tam na Ciebie niespodzianka, pozdrawiam goraco :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tuome :)) czuję się niezwykle :)) dziękuję za wyróżnienie!! Tobie się ono należy jak mało komu.
  Ale dostałam takie kilka dni temu...i jutro miałam za nie podziękować u siebie. Post jest już gotowy, a wyświetli się jutro.

  Ogromną niespodziankę mi zrobiłaś.

  Bardzo dziękuję :))

  OdpowiedzUsuń

Ogłoszenia