Pomoc dla Lenki

wtorek, 26 października 2010

znowu...

Znowu życie próbuje mi do#$##!@#... bo inaczej to się tego nie da nazwać. Ponad tydzień zmagań z jakimś wirusem, Wojtek szaleje, Antek krzyczy, pieniędzy brakuje, wszystko co może się zepsuć - oczywiście się psuje.... jeszcze mnie jakieś dziwne schizy nachodzą.
Zrobić też nic nie mogę, bo albo biorę na siebie coś, z czym potem nie mogę sobie poradzić, albo mi giną potrzebne rzeczy...
Teraz miałam dziecku rękawiczki zrobić to mi czort ogonem nakrył szydełka ><".

Mam dosyć, naprawdę mam dosyć ><"

5 komentarzy:

 1. No cóż czasem wszystko idzie pod wiatra ;( ale przynajmniej możesz wyrzucic to na blogu a nie dusić w sobie;) Po deszczu przychodzi słońce haha trzeba w cos wierzyć nie?Więc wierzmy że po zawirowaniach przyjdzie lepszy czas;)
  Buziaki trzymaj sie ciepło;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hehe, poza tym wywalanie smutów na blogu ma jeszcze jedną zaletę - jak napiszę, że np. coś się zgubiło - to zaraz po wrzuceniu wpisu się znajduje :D szydełka na ten przykład ujawniły się po pół godziny po wrzuceniu wpisu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dołączam się do Ani, kiedyś w końcu musi wyjść słońce. Zresztą od tej ostatniej pełni to wszystko tak jakoś się pokićkało i nie chce iść swoim torem. Cieszę się że szydełka się znalazły :) Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie dziękuję za udział w moim Świątecznym candy!Życzę powodzenia w losowaniu:)
  Ciepło pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. W końcu wszystko się odwróci i znów będzie wszystko dobrze :) A zanim to się stanie przesyłam uściski i życzę wytrwałości i rychłej odmiany!

  OdpowiedzUsuń

Ogłoszenia