Pomoc dla Lenki

piątek, 29 kwietnia 2011

wrócona

znowu w domku :)
miałam wrócić dwa dni temu, ale ze względu na względy (miał być transport, ale nie było) jakoś się przeciągło :P
za to po powrocie czekało na mnie TO
 piękny-przepiękny-przecudny-i mój :D wisiorek od Kseni :) wygrana w candy
Małż oczywiście już knuje, jakby tu zdobyć kasę na podobny dla niego :D
(a ja znowu dostaję nerwicy, że nie umiem zrobić porządnego zdjęcia, a na dodatek aparat... ekhm ekhm... nie będę się wyrażać)

o świętach nie ma co pisać - tradycyjne latanie z wywieszonym językiem, żeby wszystkich "pozaliczać" (wiem, jak to brzmi :P) i nikt się nie obraził... dzięki bogom, jako posiadaczka piłki plażowej z przodu nie byłam zmuszana do jedzenia :D
za to po wszystkiem polatałam sobie troszkę po sklepach (o ile oczywiście moje turlanie można jeszcze nazwać lataniem) z efektami wyjątkowo zadowalającymi... małż został zaopatrzony w spodnie (nawet potrójnie), wygrzebałam też coś dla siebie, ale to już na "po"... a także znalazłam Skarb :D - skarb jest nabytą za złotych 18 i groszy 50 torbą dla młodego rodzica :D tzn. taką bajerancka, co to ma w środku składaną matkę do przewijania, miejsca na butelki, smoczki, pieluszki itd... i na dodatek bez uszkodzeń :) torba przeszła już nawet próbę, bo z nią wracałam do Lu... pojemna bardzo :)

a, i co by nie było, że się przez ten czas obijałam, to mam za sobą pierwsze próby z filetem (szydełkowym :P), ale pokażę dopiero, jak wykończę i jakoś usztywnię... ale technika wyjątkowo wdzięczna i efekty szybko widać, co jest bardzo motywujące :)

wracam nadrabiać zaległości internetowe (przez fora już się przebiłam, teraz blogi ;> pół nocy z głowy :D)

7 komentarzy:

 1. Naprawdę piękny wisior, gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygrałaś, Szczęściara :D
  Jest śliczny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oooo... leżę!! Cudość :) A ja ( głupia %$&**#!!) widziałam to candy, i sobie pomyślałam, a, tyle ludzi, i tak nie wygram - i się nie zapisałam :PPP No gratulacje jak nie wiem :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piłka plażowa z przodu :))) super określenie, a ile ona ma już tygodni ta plażówka? :))

  Gratuluję wygranej u Kseni! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wygranej a wisiorek.. brak mi słow jestem wsciekle zazdrosna ha ha. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Ogłoszenia