Pomoc dla Lenki

wtorek, 9 marca 2010

.

pojechane sny dzisiaj miałam.
najpierw śniło mi się, że razem z dwójką przyjaciół (za cholerę nie mogę sobie przypomnieć kto to był) ratowaliśmy jakąś dziewczynę z kopalni jakiegoś narkotyku. pomagała nam jakaś kobieta.... oczywiście po sporej ilości problemów udało się dziewczę uratować. potem we trzy zatrudniłyśmy się w moim liceum jako sprzątaczki i odprawiałyśmy bluźniercze rytuały w kanciapach :) gdy wzywałyśmy duchy żywiołów, z nieznanych mi powodów na północy wzywałyśmy ducha Pieczonego Ziemniaka, a na południu ducha Marynowanego Pomidora. Potem wszedł Sasza (rusycysta) i rozdał całej klasie tematy prac dyplomowych. W międzyczasie rusycysta zamienił się w polonistkę i zaczął objaśniać tematy. Np. Kamila (koleżanka, która siedzi obecnie w Australii) dostała temat "Magiczne mauzoleum Stasia z "W pustyni i w puszczy"".
Ja natomiast dostałam temat na opowiadanie - Kłopoty w wyzimskim burdelu. Miało zaczynać się od tego, że pijany w trzy dupy Geralt malował sobie rzęsy. No i oczywiście trzeba było uratować jedną z dziewczynek.
Zaczęłam pisać od zakończenia, które było bardzo smutne i gorzkie - jak na Wiedźmina przystało... ale nie skończyłam bo obudził mnie Antek, domagając się butli.

3 komentarze:

 1. Bijka:
  :D Genialny sen, hihi

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiam się czemu ja nigdy ne mam tak dokładnych snów :D Za to czytając o Twoim zaczęłam się śmiać na głos, tak, że brat z sąsiedniego pokoju pytał co się stało xD
  Zaczynając czytać poczułam się jak podczas sesji w neuroshimę normalnie ^^
  Co do Geralta... on zawsze ma przygody na poziomie xD
  Pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń

Ogłoszenia